Различия

Здесь показаны различия между выбранной ревизией и текущей версией данной страницы.

vpn98 [2013/03/19 16:32]
admin удалено
— (текущий)
Строка 1: Строка 1:
-====== Створення VPN з'єднання для Windows 98/98SE/ME ====== 
-  * Увага! Для даних версій Windows спосіб з'єднання з Інтернет через VPN є кращим, так як працює більш стабільно, ніж PPPoE під цими ж версіями ОС. 
-  * VPN-з'єднання (на відміну від PPPoE) встановлюється по протоколу TCP/IP, тому для початку необхідно добитися IP-досяжності VPN-сервера. В більшості випадків нашому клієнту достатньо мати встановлений на мережевій картці протокол TCP/IP і в настройках протоколу TCP/IP поставити параметри автоматичного призначення мережевих параметрів - при включенні комп'ютера вони будуть призначені DHCP-сервером. У всіх інших випадках параметри TCP/IP будуть повідомлені провайдером клієнту при підключенні. 
-  * Зображення, наведені нижче, показують процес створення з'єднання на операційній системі Windows98 Russian Edition.  
-<note> Увага! Ви починаєте встановлення драйвера! Така операція піддає Вашу операційну систему ризику збою, в тому числі і невиправного. Збережіть всі документи і закрийте всі додатки на період встановлення драйвера. </note> 
-  * Увага! Якщо Ви використовуєте Windows 98/98SE, то Вам потрібно встановити відповідне оновлення від компанії Microsoft для работи з підключеннями Dial-Up. 
-  * Під час встановлення протоколу VPN буде потрібна перезагрузка комп'ютера, тому закрийте всі додатки і збережіть данні та документи.   
-  * Під час встановлення протоколу VPN може знадобитися компакт-диск з дистрибутивом Windows. Якщо дистрибутив Windows у Вас є на жорсткому диску, то компакт не потрібен. 
-  * Цей мережевий протокол потребує встановленого компонента Windows під назвою «Удалённый доступ к сети». Його можна встановити наступним чином: 
-  - на робочому столі знайдіть значок «Мой компьютер» і зайдіть в нього. У вікні, що зявилося знайдіть значок «Панель управления» і натисніть двічі на ньому; 
-  - у вікні «Панель управления» знайдіть «Установка и удаление программ» і двічі натиснувши на нього зайдете у вікно налаштувань; 
-  - на закладці «Установка Windows» у вікні «Компоненты» знайдіть пункт «Связь» встановіть на нього курсор, зробивши пункт виділеним, далі натисніть кнопку «Состав...», що знаходиться нижче; 
-  - у вікні, що відкрилося «Cвязь» у списку «Компоненты» потрібно встановити галочку напроти компонента «Удаленный доступ»,а також напроти компонента «Виртуальная частная сеть» перевіривши, що галочки встановлені, натиснути кнопку «ОК» для підтвердження вибору; 
-Ви побачите спочатку вікно-запрошення,а потім вікно ліцензійної згоди. 
- 
-{{:98image002.jpg|}} 
- 
-В процесі встановлення система може попросити диск із дистрибутивом Windows - вкажіть встановнику шлях до дистрибутиву. Після встановлення система попросить перезагрузити комп'ютер. 
- 
-{{:98image004.jpg|}} 
- 
-  * Після перезагрузки комп'ютера необхідно створити VPN-з'єднання. Для цього у вікні «Удаленный доступ к сети» клацніть по іконці Мастера творення нового з'єднання. 
- 
-{{:98image006.jpg|}} 
- 
-  * Ви побачите запрошення Мастера. Натисніть кнопку «Далее». 
- 
-{{:98image008.jpg|}} 
- 
-  * В наступному вікні можна змінити назву VPN-підключення і натиснути кнопку «Далее». 
-  * В наступному вікні необхідно вказати адресу VPN-сервера (vpn.uarnet.rivne) і натисніть кнопку «Далее». 
- 
-{{:98image010.jpg|}} 
- 
-  * В останньому вікні створення VPN-підключення необхідно натиснути кнопку «Готово». 
- 
-{{:98image012.jpg|}} 
- 
-  * У вікні «Удаленный доступ к сети» з'явиться нове VPN-з'єднання. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Свойства». 
-  * У властивостях з'єднання на закладці «Тип сервера» необхідно встановити галочки у відповідності з малюнком і натиснути кнопку «ОК» 
- 
-{{:98image014.jpg|}} 
- 
-  * Після запуску VPN-підключення, вводу свого логіна і пароля та успішного встановлення VPN-з'єднання Ви побачите вікно на зразок цього. 
- 
-{{:98image016.jpg|}} 
- 
-  * Тепер можна працювати в Інтернеті. 

Personal Tools