ДП НТЦ «УАРНЕТ» — це перш за все академічна мережа в структурі Національної академії наук України, а також один з потужних локомотивів в галузі інтернет-послуг нашої країни. Без сумніву ця галузь є зараз найвпливовішою у світі і реально міра її розвитку визначає міру прогресу людства у створенні нової цивілізації. Всі ми спостерігаємо об’єктивне перетікання мас-медіа і значної частини життя людей в мережу і спостерігаємо там ті самі явища, як позитивні так і негативні, які існують в житті реальному.

Будучи одним з активних учасників процесу інформатизації людства, мережа УАРНЕТ бажає бути простором, в якому негативні явища і процеси, які намагаються поширитись з реального життя, зустрічають рішучий осуд і опір. Такими явищами і речами є ті, які підпадають під перелік статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі». Реальними кроками в цьому напрямку є підписання протоколу про наміри щодо співпраці у сфері захисту суспільної моралі між провайдерами Рівного і органами державної влади і внесення відповідного пункту про захист суспільної моралі в типові угоди з користувачами.

Також ми попереджаємо всіх наших користувачів, яким ми надаємо можливість робити свої особисті ресурси публічними через веб-хостинг, пірингові мережі та інші засоби, що ми не потерпимо появу в наших мережах публічних ресурсів з матеріалами, які порушують Закон України «Про захист суспільної моралі». Користувачі, які будуть помічені у створенні таких ресурсів, будуть негайно відключені від мережі, а по особливо злісних порушниках буде проводитись документальне фіксування їх діяльності і передача цих матеріалів в правоохоронні органи. Доводимо до відома користувачів, що порушення Закону України «Про захист суспільної моралі» тягне за собою кримінальну відповідальність.

Докладемо зусиль разом, щоб очистити наш інформаційний простір і наше життя від руйнівних для людського духу явищ!


Personal Tools